Obserwatorzy

piątek, 7 stycznia 2011

O wszystkim

Na kilku blogach czytałam , że pokazywanie czegokolwiek przed ukończeniem pracy przynosi pecha .Zaczynam wierzyć . Próbka , którą pokazałam , juz przerobiona , ale ...No właśnie , coś mnie zaćmiło . W zamierzeniu miałam robić dla Ani .Rozmiar
36 w porywach do 38 . Bez zastanowienia narzuciłam ilość oczek jaką nabieram na siebie . I tak sobie szczęśliwie robię . Zaskoczyłam jak zrobiłam tył . Trudno . będę miała nieplanowany sweter . Nie potrafię sobie wyobrazić jak ja będę wyglądała w modelu , który uznałam jako dobry tylko dla szczuplej osoby . Skończę to się dowiem .

Przełom roku to u mnie czas kulinarnie napięty. Ledwie się człowiek otrząśnie po świętach i Nowym Roku , Ania ma urodziny . Upiekłam tort i sernik .
Musiałam się dobrze zorganizować bo w weekend mam zajęcia ze specjalizacji i przyjeżdżam do domu razem z gośćmi. Tort przeważnie piekę ten sam . Pracochłonny , ale ten smak , palce lizać . Lubię jego kolory i krem lekki czekoladowy .Dekorować nie potrafię , a raczej nie wiem czy potrafię , nie próbowałam .
W tym roku gości uraczyłam barszczykiem takim jak robię na wigilię i pasztecikami z mięsem . Później chili i jakaś zimna płyta .Mam świetny przepis na barszcz . zawsze wychodzi nawet mało wprawna gospodyni może zabłysnąć i nie traci koloru :). Jeżeli ktoś jest zainteresowany to służę .
O dobre samopoczucie zadbało wino gronowe . Pierwsze wyprodukowane przeze mnie. Jubilatce zaśpiewał z netu Jacek Lech i już wiadomo jaka okrągłą rocznicę świętowaliśmy ;)A potem szybko się wyspać bo w niedzielę znowu specjalizacja ,a w poniedziałek do pracy i tak w kolo Macieju .Pozdrawiam

5 komentarzy:

 1. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,RADOŚCI SZCZĘŚCIA MOC:)SŁONECZKA WESOŁEGO,WSZYSTKIEGO CZEGO CHCESZ:))))Buziaki urodzinkowe przesyłam,piosenkę zaśpiewałam.:)Ja Lecha to pamiętam...dwadzieścia lat a może mniej uczyłam się dopiero życ.....la,la,la:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego naj 100 lat dla Ani. Smakowicie wyglądają tort i sernik-pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny wiek! Ucałowania i życzenia dla Jubilatki - aby życie Ją rozpieszczało! Niech będzie szczęśliwa!

  OdpowiedzUsuń
 4. O, właśnie - aby życie Ją rozpieszczało! To bardzo piękne życzenia. A u schyłku swego życia oby mogła powiedzieć - było piękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne życzenia . Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję w imieniu swoim i jubilatki :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i za każde pozostawione słowo