Obserwatorzy

środa, 5 lutego 2014

Drobiazgi cd

Zima chyba się na dobre skończyła , ale moje dziecię zdarzyło przetestować skarpetki wydziergane przez mamę . Proste bez ozdobników , aby przypomnieć sobie jak się takie cuda robi .


Na potrzebę chwili popełniłam tez takie kolczyki szydełkowe , koralik plus kulka szydełkowa
Grzebiąc  w kasetce z biżuterią odkryłam ,że posiadam takie ,klockowe z lnianych czeskich nici .Te kolczyki kupiłam nie pamiętam gdzie ..

I ostatnia  moja praca .Na zimowych olimpiadach nasi sportowcy  często  występują w czapkach dzierganych, pewnie maszynowo ,ale ja sobie , a raczej małej robię ręcznie .
Tą czapę wypatrzyłam w tv ,we wiadomościach prezentowano stroje polskiej reprezentacji  na olimpiadę  w Soczi .Inne jest logo  .W oryginale jest flaga a pod nią malutkie kołka. Moje to tylko miała być  próbka jak  zrobić same kołka, a czapka już w użyciu ,nie ma czasu czekać .

Już sobie wykombinowałam jak zrobić kółeczka, które będą na siebie nachodzić ,ale poprawka dopiero w weekend.

Serdecznie witam nowe obserwatorki i ponawiam zaproszenie do zabawy  "podaj dalej "

Oto jej zasady:
1) Musisz posiadać bloga
2) Pierwsze 3 osoby, które umieszczą pod tym wpisem komentarz, w którym zgłoszą chęć wzięcia udziału w zabawie, otrzymają mały ręczny upominek który wyślę w ciągu 365 dni
3)Osoba zgłaszająca się organizuje taką samą zabawę u siebie i daje szansę trzem osobom na prezenty wykonane przez siebie.
 

7 komentarzy:

 1. Do zabawy się nie zgłaszam, ale komentarz piszę. Pomysł z kółkami olimpijskimi bardzo ciekawy. A skarpety też robię zwykle proste bez udziwnień. Jakoś nie mam cierpliwości na to by dziergać na nich oryginalne wzory.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna czapka olimpijska i modelka również, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepięknie wyglądją - olimpijka super !

  OdpowiedzUsuń
 4. Czapeczka bardzo ładna, a modelka jeszcze ładniejsza. Zima odpuściła, ale taaakie skarpety to bym chciała mieć, są super. Za zabawę dziękuję, nie
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, i tak nigdy nic nie wygrywam to do zabawy sie nie zapisuję:-))) ale, że czapka cudna to pozwolę sobie zgapić pomysł i wydłubać podobną:-)))

  Pozdrawiam
  ma

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i za każde pozostawione słowo