Obserwatorzy

poniedziałek, 9 grudnia 2013

W grudniu nad morze

Pozazdrościłam Brahdelt  grudniowych wczasów nad Bałtykiem  i też się wybrałam . Jako ,ze zazdrość nie jest niczym pozytywnym, zaraz zostałam ukarana i do towarzystwa dostałam Ksawerego .Mówiąc poważnie  to ja niczego  nie zazdrościłam , tylko byłam w delegacji od dawna zaplanowanej .
Wyjeżdżałam na oglądana prognoz ,ale w ostatniej chwili to raczej za wiele zmienić się nie da.
 Zdążyłam na spacer przed orkanem .Przygód ogrom , brak prądu , później brak wody , spadające dachówki,latające meble ogrodowe .Pomimo trudności wszystko co było zaplanowane odbyło się .
Właściciel hotelu ,w którym się zatrzymaliśmy ,dołożył wszelkich starań  ,aby zapewnić wszelkie możliwe wygody .Wszędzie rozstawiono świece , do pokoju dostarczano wodę ,restauracja była czynna pomimo tego , ze kuchnia pracowała przy świecach .Ze względu na warunki pogodowe musieliśmy przedłużyć pobyt (ponad 100 osob) i też się dało wszystko zorganizować.
W dużej grupie ,rożni ludzie ,wiec nie obyło się bez wypadków . Cztery osoby pomimo apeli o  rozsądek i nie opuszczanie hotelu postanowiły obejrzeć sztorm  Zakapturzone , zaszalikowane ,kulące się przed podmuchami huraganu dwie wlazły pod auto .Na szczęście skończyło  się tylko na stłuczeniach .Czy to je czegoś nauczy ? Nie wiem .
 Jeszcze przed sztormem .
 
Po szkoleniach  było też tak .

5 komentarzy:

 1. W sumie pomimo szkoleń i nieudanej pogody - zapewne się zrelaksowałaś i odpoczęłaś od codzienności. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W stu procentach .Szkolenia z tematu , który bardzo mnie interesuje ,trzy dni bez prania ,prasowania , gotowania .Jedyne ,czego mi braklo to przez brak oswietlenia nie moglam wieczorami dziergac.

   Usuń
 2. Morze zimą jest piękne!! Wiem co mówię, bo tu mieszkam. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te fale za Wa,mi też już niczego sobie... Byliśmy nad morzem w lutym - było bajecznie...cholernie zimno, ale bajecznie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i za każde pozostawione słowo