Obserwatorzy

czwartek, 8 kwietnia 2010

Do szafy..


Pewnie każdy kto tworzy własnoręcznie ma coś takiego co zrobił do szafy.Ja stworzyłam pradowa tunikę .W zasadzie to podobał mi się wzór , podobał kolor i nitka ciężka, lejąca i wszystko mi się w niej podobało ,za wyjątkiem tego jak w niej wyglądam . Nie wykańczam jej , niech sobie odczeka może mi przejdzie .
Po świętach zaledwie dni kilka wiec jeszcze ozdóbki sobie na stole leżą .

Mam jakieś wiosenne "opadniecie z sil" wiec specjalnie nic nowego nie zaczynam , podglądam tylko co się na innych blogach dzieje , ale jak znam zycie to pewnie dlugo nie wytrzymam i złapię się drutów czy szydełka :) .
Wszystkim odwiedzającym mnie i zostawiającym komentarze bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam .

Ulcia przyjze sie blogerowi i postaram taka opcje wrzucic .

Malgosiu teoretycznie to ja wiem , ze kondycja i zdrowie , ale praktycznie to czasami chce mi sie usiasc w fotelu i nic nieporobic ;)

Martricaria oczywiście , ze radość sprawials mi ogromna ,tym większą ze prezent dostałam zrobiony techniką,której nie potrafię .

6 komentarzy:

 1. Fajna tuniczka - wzór ciekawy, nie jestem w zasadzie zwolennikiem różów, choć córka mówi, że mi w nich dobrze. czasem się zatem "uróżawiam" Więc niech Ci przejdzie :-) i bądź na Tak. :-))

  OdpowiedzUsuń
 2. kiecka całkiem sympatyczna, moja córa wpadła w dziki zachwyt i zażądała identycznej. Ona drutowa czy szydełkowa? Dziękuję za działania techniczne! Nic-nie-robienie też jest czasem wskazane!
  Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
 3. Monotemo z tym rozem tojest tak , ze niby tez nie przepadam , ale jak zobaczylam ta szpule nici od razu mnie wzielo .Moze mi przejdzie , ale na dzien dzisiejszy jeszcze nie :)

  Ulcia To jest szydelkowa tunika i robi sie ją bardzo pzryjemnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmm szkoda bo na manekinie wyglada ok.
  Ale ja mam już kilka takich prac tylko, że mam na dodatek siost , która wpada i mówi ,Kochan wygladasz w tym źle ale zobacz jak mi jest ładnie. Niestety czasem kradnie mi coś w czym nie wyglądałam wcale źle ale innym razem ratowała prace przez spruciem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiem o czym piszesz, ale tunika cudowna! Może jej dodatku jakiegoś trzeba abyś się w niej poczuła wspaniale?

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podoba Twoja tunika:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i za każde pozostawione słowo